.:REKLAMY:.--Sem pište reklamy různý řeťězáky ap. jinak dou všichni na černou listinu! I SB!

Nic není tak jak se zdá

25. března 2009 v 19:30 | Loli |  Příběhy
Jiřina:
1. Den
Svým způsobem to byl den jako každý jiný. Vstala sem, oblíkla se, najedla a šla do školy. Ale přeci jen to nebyl obyčejný den. Dnes k nám přišel do třídy novej spolužák.(CČ)

Nějakej Honza nebo jak to říkal. Bohužel sedím sama…tak si samozřejmě musel sednout ke mně. Je celkem milej, ale vůbec nic neumí. A většinu hodiny seděl a koukal z okna. Pako. Ale musí se uznat že hezký pako. Po škole sem šla domů. Jako obvykle holky "neměly" čas jít se mnou a ani se neobtěžovali mi říct že jdou nakupovat, zase. Tak sem šla, no spíš sem se šourala, vidina mých rodičů a sourozenců mě značně zpomalovala. Po chvíli sem zaslechla za sebou kroky, otočím se a koho nevidím, za mnou si vykračuje Honza. Tak sem se sním začala bavit, dokonce nebyl tak zapšklej jak se zdálo byl i docela vtipnej. Bydlel ve vedlejší ulici, tak sme se nějak zapovídaly a dohodli sme se na schůzce. Byla sem šťastná a celou noc sem si o něm nechala zdát.

2.Den
Stejný den jako předchozí, chtěla sem se k Honzovy trochu víc hlásit ale nějak mě nevnímal, ale uvědomila sem si že to bylo stejný i včera. Čekala sem na něj před školou, ale musel k doktorce, potvrdil mi tu schůzku a já se šla domů konečně připravit. Musela sem být okouzlující tak sem si šla něco nakoupit. Po asi třech hodinách příprav sem byla hotová a pomalu sem se vydala do parku. Najednou před sebou vidím na lavičce nějakýho kluka s holkou jak se líbaj, sem si řiíkala pche, já budu mít hezčího. Ovšem pak sem si uvědomila kdo ten kluk je, byl to Honza! Začala sem na něj řvát a mlátit ho kabelkou, pak sem rychle utekla. Blbeček, nenávidím ho! Proč k nám jenom musel přijít?! Debil jeden hezkej!

Honza:
1. Den
Tak du konečně do nový školy, už sem se těšil na nový roštěnky a nějaký kámoše. Bohužel sem schytal místo vedle nějaký kačeny co si myslí že všechno umí, furt mi chtěla radit jako bych k nim přistoupil ze třetí třídy! Kráva. Ani krásy moc nepobrala a to jméno! Jiřina, jak z minulýho století! Ani oblíkat se neumí! To by snad líp zvládla moje ségra který sou dva roky! Probíraly to co sem bral na začátku školního roku tak sem se tak jako rozhlížel a koukal z okna. Pak sem šel domů, jdu a jdu a najednou se přede mnou objeví Jiřina. Zpomalil sem a našlapoval tak tiše jak to jen šlo, bohužel si mě ale všimla. Začala se semnou bavit a povídala jen o sobě a o svojí rodině, dokonce mi začala popisovat jak bude vypadat její svatba! Tohle byl nejhůř strávenej čas od první třídy! Půl hodiny tam na mě něco chrlila a já jí jen přizvukoval, jo, jasně, hm a tak. Bohužel sem moc nedával pozor a řek jí že s ní půjdu do parku! Ble! Nikdy! Proč sem tak pitomej?! Snad na to do zejtřka zapomene…

2.Den
Zase normálka už sem našel nějaký kámoše a tak sem s nima byl každou přestávku, ale Jiřina furt dolejzala, jestli náhodou nechci vysvětlit novou látku a podobný hovadiny, kačena. Celej den sem přemejšlel jak se jí odpoledne vyhnout. Samozřejmě že na mě čekala před školou jak sem se jí chtěl rÿchle zbavit řek sem že jdu k doktorovi ale zase svou nepozorností sem jí odsouhlasil tu debilní schůzku. Já sem ale kretén! Šel sem s klukama do "klubu" perfekt místo, chlast a roštěnky na jednom místě, to si nechám líbit. Samo že sem hned jednu nabalil a protože mí rodiče nebyly doma chtěl sem jí zavést k nám, ale ona nechtěla tak sme šli parkem a skončili na lavičce kde sme se začali líbat. Najednou kolem nás procházela nějaká fuchtle zmalovaná, za chvíli hned co na mě začala řvát sem si uvědomil že je to Jiřina. Ztropila mi hysterickou scénu a mlátila do mě kabelkou. Tý holce sem pak musel dlouze vysvětlovat co to bylo a jelikož jí Jiřina flákla přes hlavu musel sem jí zavést k nám a zranění jí patřičně ošetřit.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo byl podle váš větší magor, Honza nebo Jiřina?

Jiřina
Honza

Komentáře

1 Denny ♥SB♥ Denny ♥SB♥ | Web | 4. dubna 2009 v 19:08 | Reagovat

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥I ♥ you ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

###############################

◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄

►►►►►►►►►►►►►►►►►

♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀

♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

██████████████████████████

toto pošli všem svým SB které máš ráda

a nikdy je nechceš stratit, jestli sem to

i já, pošli mi to zpět

I♥you

2 Pavuu Pavuu | Web | 9. dubna 2009 v 22:32 | Reagovat

Podle mě byl větší magor Honza ... Co jako Jiřina provedla? Byla taková, jaká je ... Honzovi se zdálo, že dolejzá ...Ale jí se prostě jen líbil, něčemu se hold poroučet nedá no ...  Honza teda taky nic neproved ... Ale já nevim, neseděl mi mno:-S

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama